O nas

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne DST Sp. z o.o. powstało w 2007 roku. Początkowe lata naszej działalności skupiły się w obszarze projektowania, jednak z biegiem lat rozszerzyliśmy swoją działalność. Aktualnie naszymi głównymi obszarami działalności są budownictwo i inwestycje.

BUDOWNICTWO

Zajmujemy się budową i modernizacją wszelkiego rodzaju budynków. Nasza specjalność i to, w czym czujemy się najlepiej, to hale przemysłowe oraz budynki handlowo-usługowe. Podejmiemy się jednak każdego powierzonego nam zadania. Jesteśmy w stanie prowadzić budowę od samego początku, tj. wykonania projektu do pozwolenia na budowę oraz uzyskania tego pozwolenia, poprzez wykonawstwo, aż do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Odciążamy Inwestora z wszelkiego rodzaju zobowiązań związanych z budową.

INWESTYCJE

Poza obszarem budowy zajmujemy się również wyszukiwaniem odpowiednich lokalizacji pod inwestycję dla Inwestorów lub w przypadku posiadania przez Inwestora odpowiedniej nieruchomości gruntowej, jesteśmy w stanie zorganizować na niej inwestycję komercyjną.